| Silaghi_Alexis_1997 a întrebat:

Idei de seriale de pe Netflix, ceva în genul:The Fosters. Imi plac super mult dramele americane sau ceva cu detectivi și criminali sau ceva în genul Young and Hungry, comedii americane! Mersi, dau funda.

Răspuns Câştigător
| IseeVoices a răspuns:

Nu stiu cum e serialul de mai sus dar poti incerca The night of care are suspans crima si detectivi.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Sense8,Black Mirror,Better Call Saul,Peaky Blinders, The Blacklist, The Inbetweeners, Skins, Weeds

| Silaghi_Alexis_1997 explică:

Mersin Isee Voices, ii super fain!