| anamaria82726 a întrebat:

Ce seriale de pe Netflix sunt genul ala pe care le-au vazut toti iubitorii de seriale?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Peaky blinders, black mirror; mainstream ar fi riverdale + ce s-a zis mai jos

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Incearca Stranger things, Sex education, Dark, The society, 13 reasons why, The black list.

| anamaria82726 explică (pentru Aasdfghj):

Nu am vazut dark si black list. Chiar ma gandeam sa ma uit la dark ca toata lumea il vorbeste de bine

| mdc98 a răspuns:

Pacatul, Stranger things, Gotham, Narcos.

| Marius070600 a răspuns:

Recomand The 100, pe Netflix există doar patru sezoane, al cincilea urmând să fie publicat pe 24 mai, dar poti vedea continuarea gratuit pe Google (DvxFilmeOnline) până la sezonul 6, și al 7-lea (cel final) in premieră pe 23 mai, publicat tot pe dvx

| anamaria82726 explică (pentru Marius070600):

E si el pe lista serialelor pe care vreau sa le vad. Dar tot adaug foarte multe si tot aflu de seriale faine))))