| alina232croitoru a întrebat:

Ieri am terminat dragon ball Z si vreau sa ma apuc si de super dar nu stiu daca e la fel de bun ca, Z asa ca vreau sa va intreb daca are rost sa ma uit si la dragon ball super
si care e mai bun?

Răspuns Câştigător
| Mariu0699 a răspuns:

Pai la inceput dragon ball super o sa-ti para urat fiindca au desenat chiar groaznic personajele. Cu desenele se va ameliora cam atunci cand vor incepe cu Zamasu, iar desenele vor fi mai faine (cel putin mie mi-au placut) la "tournament of power" sper ca asa se zice. Iar la acest ultimul chiar mi-a placut foarte mult. Nu zic nimic daca inca nu ai vazut altfel nu te mai uiti deloc. Si ca in fiecare dragon ball vei vedea transformari super si batai super. Sincer mi se pare un pic mai prost putin ca l-au injosit cam tare pe vegeta iar pe goku l-au facut retardat (sincer) laughing
tu uita-te si vezi daca iti place, mie unul mi-a placut mult. Peace♥️

1 răspuns: