| Kage22 a întrebat:

Salut, vreau sa-ma uit la Dragon Ball Super dar nu am vazut sezoanele trecute dar stiu despre ce e vorba, vreau sa stiu daca are rost sa-l vizionez daca nu le-am vazut pe celalalte. Si e tot despre cautarea bilelor (nu stiu cum se numesc...) pentru a "evolua" sau continua o poveste anume?

1 răspuns:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Eu am inceput direct cu super fara sa ma uit la ce era inainte si nu am simtit ca am pierdut mare lucru. Serialul cand a ajuns la super a evoluat deja, bilele respective inca exista dar nu mai sunt asa importante in super.