| IM5 a întrebat:

Il mai gaseste cineva pe Utakata dupa ce l-au prins tipi aia?(naruto shippuden), plzz funda

2 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Nu, nu il mai gaseste nimeni, adica este posibil sa mearga ucenica lui sa il caute dar nu arata asta in serial, din pacate deoarece as fi vrut sa vad ce se intampla. crying

| Konan13 a răspuns:

Nu, El este luat de Akatsuki si dus la sediu sa-i scoata bestia pe care o sigileaza! Orice corp care detine o astfel de bestie moare cand aceasta este scoasa deci Utakata din pacate moare!