| andrey245245245 a întrebat:

Imi explica si mie cineva finalul din Avengers Infinity War.!?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Au disparut jumate din toate speciile de pe Pamant si Nick Fury inainte sa dispara si el, a sunat-o pe Captain Marvel. O sa apara film cu ea, gasesti trailer pe Youtube.

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Finalu este ca the big guy a pus mana pe toate pietrele alea, pe toata puterea, a fost la un pas sa fie eliminat de Thor doar ca asta l-a lovit unde nu trebuia, adica in loc sal loveasca in cap l-a lovit nu mai conteaza unde.Asa ca omu nostru avand toata puterea sa reparat,adica a dat timpul inapoi,Thor a ramas batand din buze subtirel laughing ala a pocnit din degete si s-a gandit sa moara jumate din univers si asa sa si intimplat,jumate din fiintele inteligente din univers au dat coltu,cel putin asa se pare, ori au fost cumva dosite undeva.
Asta e finalu. Urmeaza pomana porcului laughing ca vine acum craciunul, stiu si eu astia ramasii sai planga pe aia dositi, altii or sa faca planuri de razbunare, o sa incerce sal elimine pe asta rau, dar asta o sa o vedem in partea a 2 a, cum si in ce fel or sa decurga situatia.Stai asa ca acum intra si alte personaje, Ant man si Wasp, plus Captain Marvel, sa vezi acum bataie cu strigaturi laughing

| Alexuţ02 a răspuns:

Mor o parte din cei importanţi ( ăia bunii ), moare Spider-Man, Black Panter, Loki, Nick Fury. şi alţii... mai bine uită-te la film, e interesant.

Astea se întâmplă în Avengers Infinity prima parte. restul vedem în următorul film

| UsernameSamsung a răspuns:

Thanos a curățat o parte din populația universului.
Asta era si scopul lui dar el a numit aceasta milă gen ca sa nu ii omoare cu mana goala ia omorât prin simplul fapt ca ia transformat in niste grămezi de frunze