| Milmaw a întrebat:

In Avengers Infinity War de ce nu a aparut Barton ( Jeremy Renner )?

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

Adio, Hawkeye!

Și ție ți s-a părut întotdeauna că Hawkeye e inutil? Lucrul ăsta o să se schimbe în „Avengers 4", când Clint Barton renunță la arc și săgeți pentru un rol complet nou.

O sursă de încredere a publicației MCU Exchange susține că Hawkeye va deveni Ronin în cel de-al patrulea capitol al seriei „Avengers". Huh, cine? În japoneză, „ronin" înseamnă samurai fără maestru, un lup singuratic, un războinic care acționează pe cont propriu. Hawkeye a renunțat în benzile desenate la tradiționalul costum mov pentru unul negru care să-i păstreze identitatea secretă. În plus, a înlocuit arcul și săgețile cu săbii.

Asta am găsit pe net. sper că te ajută.