| Didiana11 a întrebat:

Imi poate da si mie niste animeuri yaoi +15 foarte romantice si sa-mi spuna si despre ce este vorba? plzzz sunt un mare fan dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Interesante gusturi.
Junjo Romantica: Pure Romance, Sekaiichi Hatsukoi, Gravitation, Angel's Feather, Kyo kara Maoh, Legend of the Blue Wolves, Sensitive Pornograph, Loveless, Enzai: Falsely Accused, Boku no Pico.
Vizionare plăcută!

| YuukiNightmare a răspuns (pentru Diabolique):

Enzai nu e chiar romantic, e ceva tip „rape" in primul OAV. si SP cam la fel însă toate mi-au placut și mie laughing si toate sunt romantice.

@Didiana - daca termini toate anime-urile, poti orcand sa treci la mangabatting eyelashes :X

1 răspuns: