| DanielaCst a întrebat:

Imi poate descrie cineva animeul Mirai Nikki? as vrea sa incep sa il vad, dar as prefera sa stiu cam despre ce este vorba si ce gen este. Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

E ca un thriller psihologic.
Cateva personaje detin un telefon cu o capacitate unica.De exemplu, telefonul unuia arata ce se va intampla in viitorul apropiat, al altuia arata cea mai rapida cale de scapare...si alte de-astea.Si respectivii se vor lupta intre ei, astfel incat invingatorul sa devina noul Zeu al Spatiului si Timpului.
De ce au abilitatilea astea si cum le-au primit? Urmareste anime-ul.
App, printre genuri se numara si dragostea. Dragostea nebuna, la propriu.Ma gandesc ca esti fata si te intereseaza si latura asta.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dacă noi începem să îți spunem despre ce e vorba atunci tu deageaba te mai uiți la el...nu mai are farmec.

| anonim_4396 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Ba da happy In plus, el a cerut doar o scurta descriere, sa vada despre ce este acest anime. Poate nu are timp prea mult si vrea sa vada daca merita timpul pentru acest anime. happy