| anonim_4396 a întrebat:

Îmi poate spune cineva care sunt cele mai bune filme/seriale japoneze, cu cei mai frumoşi şi bine-făcuţi actori şi cu cele mai frumoase actrite japoneze(frumoşi ca şi actriţele şi actorii coreenii!) dar şi cu scenarii bune(drame în special)?! Acord fundiţă!

3 răspunsuri:
| Mirunel_Miru_1954 a răspuns:

Uite mie imi place fff mult e actiune si sunt actori destul de priceputi ...http://www.cinemagia.ro/......an-570154/

| Marius789 a răspuns:

Pai mie de exemplu imi place Destinul Regelui, Profetul, Vanatori de sclavi.
Daca iti place este treaba ta pentru mine sunt cele mai bune actrite si atori, iar filmele contin drama si actiune.

| anonim_4396 explică (pentru Marius789):

Bună! Eu am dorit să-mi dai exemple de filme/seriale JAPONEZE, nu COREENE. Am văzut foarte multe seriale coreene(în special istorice) și de asemenea mi-au plăcut foarte mult dar doresc să urmăresc și filme/seriale japoneze. Dacă ai văzut un film/serial japonez care să respecte criteriile cerute în cerința mea te rog tare mult să revii cu exemple! O zi bună!