| Aggares a întrebat:

Îmi puteți da seriale coreene cu bătăli (cu sabia etc) să fie mai mult cu adolescenți, vreau ceva asemănător cu serialul pe nume "Războinicul" →https://www.youtube.com/watch?v=qWUSLiBsDHc

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Empress ki(preferatul meu istoric)
Damo
Jumong
Kim soo ro
Kingdom of heaven
Six flying dragons(ăsta e mai nou, nu l-am terminat pe tot şi cred că nu a fost tradus integral, mai durează)

| Aggares explică (pentru J0B0MAT):

►#Mulțumesc mult!

| J0B0MAT a răspuns (pentru Aggares):

Cu plăcere.
Sper să îţi placă!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu există seriale coreene cu bătăli. Însă, îți recomand Summer Scent (2003) și Empress Cheonchu (2009)

| Aggares explică (pentru OnuOnulică):

►#Nu există? Atunci serialul coreean pe nume "Războinicul" ce este?