| CataAndreea99 a întrebat:

Cine stie cum s-a numit adevaratul asa zis Jack Dawson (din filmul Titanic) care a murit in 1912 pe Titanic? Dua fundita si vot:X

Răspuns Câştigător
| Aeerdnaaa a răspuns:

Jack Dowson in realitate se numeste Leonardo DiCaprio.In film acel Jack a fost interpretat de Leonardo dar acela care a murit in 1912 il chema Jack exact ca in film happy

5 răspunsuri:
| mileylove a răspuns:

Euuuuuuuuuu stiuuuuuu! daca te referi la cel care a murit in anul 1912 i n relitate acesta se numeste J. Dawson si J vine de la JOSEPH nu de la JACK.si daca mai vrei sa stii chestii despre titanicul real sau filmul ma poti contacta la mesaje pentru ca eu stiu TOTUL despre el.aa.si scuze c-am intarziat atat cu raspunsul.

| CataAndreea99 explică:

Nu :d acela eu vroiam sa aflu despre cel care a murit in 1912

| CataAndreea99 explică:

Nu-i nimic mileylove oricum mersi mult :X

| Lightning1997 a răspuns:

Doar funda nu ai cum sa dai vot pentru ca esti Juniorhappy