| cristiana1234 a întrebat:

Imi puteti da va rog niste poze anime cu kiss, dar fata sa sarute paiatul, NU invers. imi puteti da cat mai repede, si cat mai multe? am incercat de pe google dar nu gasesc poze pe gustul meu... sad funda

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Incearca pe konachan.net. E un site dedicat imaginilor anime.

11 răspunsuri:
| cristiana1234 explică (pentru anonim_4396):

Nu pot vedea poza asta sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristiana1234):

Care 1,2, 3 sau 4? big grin

| cristiana1234 explică (pentru anonim_4396):

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristiana1234):

E din cauza ca stai de pe Mozilla firefox...sau internet explorer..sau alt sitiu. uitete de pe google chorne sau интернет mail.ru.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://t0.gstatic.com/......tp?/images

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asa ceva uite-te. funda?big grin

| cristiana1234 explică:

Baiatul*

| bogdi504 a răspuns:

Http://t2.gstatic.com/......tp?/images scuze asta e singura poza pe care o stiu din singurul anime in care fata saruta baiatul... funda? a da si daca te intereseaza anime-ul se numeste lovely complex in care este vorba de o fata de 172 care iubeste pe cel mai mic din clasa(158).acum ca ma gandesc ma simt putin ciudat cand ma gandesc despre ce e anime-ul pentru ca sunt al doilea cel mai mic din clasa si unei fete mai inalte cu vreo 2-3 capete ii place de mine :-w...