| saku970 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste anime-uri romance?(cele mai multe funda!)

Răspuns Câştigător
| Akira a răspuns:

Itazura na Kiss
Vampire Knight
Lovely Complex
Kaze no stigma
La corda dóro
Special A
Tsukihime
Loveless
Kampfer
Gravitation
Paradise Kiss
Nana

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Anime romanace? dutee... si cam ce vrei? mikye mouse? Pe maidan? La fan?:)) la ce mare producatoare de anime e Romania bucurate daca poti sa vezi stick anime in romana.
Te duci pe www.teava.ro si te uiti la anime. Eu iti recomand cam asa:
1. Dragon Ball z. Cel mai bun anime pe care l-am vazut vreodata. Nu mai stiu sigur cate capitole are. 200 sau 300 si ceva.
2.Bleach. La fel este un anime excelent.
3.Yuyu hakusho este super.
4. Death note l-am terminat de vazut acum putin timp si a fost excelent aproape ca am plans ca s-a terminat. Are doar 37 capitole care e super.
Daca nu iti plac genurile de anime ca astea, poti alege Connan, e cu detectivi, iubire, etc. sau pe aproape. Daca nu, imi trimit mesaj cu ce fel de anime vrei tu si eu iti caut si-ti rasp tot prin mesaj...

Întrebări recente