| Ade30 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste animeuri romantice cu personaje principale care canta, gen Nana?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care canta nu prea stiu... big grin Dar am sa iti dau niste anime-uri foarte romantice care chiar merita vazute:

Sword Art Online (4 iulie anul asta apare sez. 2)

Clannad (2 sezoane)

Shuffle!

Baka to test to shoukanjuu (2 sezoane)

Toate acestea sunt foarte frumoase, dar primele 2 anime-uri m-au impresionat foarte, foarte, foarte, foarte mult happy. Ai grija la Clannad ca... Te avertizez de acum: este EXTREM de dramatic, pana si eu am plans tongue Si eu nu plang foarte des.

Sper ca ti-am fost de folos. happy Vizionare placuta!