| xLordx a întrebat:

Sall! puteti sa imi spuneti niste animeuri super faine? cu aventura si mai multe personaje sau unele romantice cu school life si comedie mersi pentru cei care rasp funda xD

2 răspunsuri:
| Stefunny a răspuns:

Actiune:
Ao no Exorcist,Fairy Tail,Blood+,InuYasha (actiune si romance),07-Ghost,Amatsuki,ChäoS;HEAd,D.Gray-man,D.N.Angel (actiune si romance),Darker than Black: Kuro no Keiyakusha,Deadman Wonderland,Durarara!,Fullmetal Alchemist,GetBackers,Ghost Hound,Highschool of the Dead,Hunter x Hunter,Jigoku Shoujo,Katekyo Hitman Reborn!,Kure-nai,Nabari no Ou,Pandora Hearts,Rozen Maiden,Seikimatsu Occult Gakuin,Shiki,Soul Eater,Suteki Tantei Labyrinth,Tegami Bachi,Tegami Bachi Reverse,Togainu no Chi,Zombie-Loan,etc.

Romance:
Air,Aishiteruze Baby,Angel Sanctuary,Arakawa Under the Bridge,Bokura ga Ita,Clannad,Clannad: After Story,Elfen Lied,Full Metal Panic!,Full Metal Panic! The Second Raid,Hakushaku to Yousei,IS: Infinite Stratos,Itazura na Kiss,Kami nomi zo Shiru Sekai,Kami nomi zo Shiru Sekai II,Kämpfer,Kimi ga Nozomu Eien,Kimi ni Todoke,Kiniro no Corda: Primo Passo,Kobato,Kuragehime,Kyoshiro to Towa no Sora,Midori no Hibi,Monochrome Factor,Onegai Twins,Ouran High School Host Club,Lovely Complex,Paradise Kiss,Princess Princess,Shakugan no Shana,Shuffle!,Special A,Strawberry Panic,Tonagura!,Toradora!,True Tears,Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru,Welcome to the NHK!,Sora no Otoshimono,Toki wo Kakeru Shoujo,etc.