| irina20 a întrebat:

Imi puteti spune cat mai multe despre Alan Rickman,sau sa-mi spuneti unde pot citi despre el, cam tot ce se poate? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Ang3l_9673 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Alan_Rickman mai mult de atat nu iti pot oferi.dar e cam batran pentru tine:)

| irina20 explică (pentru Ang3l_9673):

Multumesc frumos Ang31_9673! Dar sti vorba Gaina Batrana face Ciorba buna, nu? Mi-ai inseninat ziua!
Pup. happy

| Ang3l_9673 a răspuns (pentru irina20):

Hahahappy Placerea mea:*

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, iti pot spune ca e un actor EPIC! Restul lucrurilor nu mai conteaza :)), ce o scrie pe Wikipedia sau ce gasesti pe Google. Mai bine cauta pe YouTube clipuri cu el in filmele in care joaca.
Ai vazut clipul asta?
http://youtu.be/eob7V_WtAVg