| 123HarapAlb123 a întrebat:

Imi puteti spune niste filme gen Vampire Academy exact un pic de groaza, fun, actiune pe scurt amuzant ca asta? si nu stizi cand apare Vampire Academy 2? eu am auzit ca in 2018 e adevarat? mssss dau funda!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Încearcă,dacă n-ai văzut:Beautiful Creatures (2013),Byzantium (2012),The Moth Diaries (2011),Fright Night 2: New Blood (2013),Rufus (2012),The Twilight Saga (seria),, Iar despre Vampire Academy 2, vezi aici:↓
http://halfguarded.com/vampire-academy-2/

| 123HarapAlb123 explică (pentru faramatania):

Ms mult, m-ai ajutat foarte mult [Funda]

| faramatania a răspuns (pentru 123HarapAlb123):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.