| brentcostel a întrebat:

Îmi puteţi spune vă rog unde pot să găsesc o subtitrare la serialul
Pasiuni nbc 1999 care a fost difuzat pe tvr2 şi mai recent pa naţional tv dar nu în totalitate?

4 răspunsuri:
| brentcostel explică:

Serialul se numeste Passions (la noi a fost difuzat partial sub
numele de Pasiuni pe nationaltv in 2008)

| lascubianca00 a răspuns:

Intra pe google si scrie exact numele fisierului cu episodul pe care il ai fiecare pinct si liniuta, dupa care scrii subtritare ro download, apoi downloadezi subtritarea care are exact acelasi nume cu fisierul (ex:puss in boots 2011. dvx bla bla bla)si dupa ce l-ai downloadt can pornesti ep, dai click dreapta si apesi incarca subtritare.

| brentcostel explică (pentru lascubianca00):

Serialul îl găsesc doar pe youtube de unde îl pot descărca, dar subtitrare nu găsesc la nici un episod nici măcar în engleză (am dat pe google la searchuri de m-am săturat şi nimic)

| lascubianca00 a răspuns (pentru brentcostel):

Cum se numeste serialul? poate gasesc ceva.