| Vilceleanu_Eduard_1994 a întrebat:

Imi puteti zice ce serial este mai tare: Prison brake sau Breaking bad
PS: imi puteti da si linkurile de unde le pot downloada FARA VIRUSI! va rog

Răspuns Câştigător
| tpuuser999 a răspuns:

Breaking Bad este cel mai bun in general, si a primit multe critici pozitive de-a lungul timpului. Prison Break a fost placut doar de cei care sunt inclinati catre acest fel de actiune, si ultimele sezoane au cam luat-o razna fara niciun motiv.

Breaking Bad poate fi urmarit aici (sub in engleza): https://fmovies.se/film/breaking-bad-1.xjnw/w50qlk

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Prison Break

| tiberiu009 a răspuns:

Parerea mea este ca breaking bad este mai bun, da si prison break dar dupa ce scapa din inchisoare devine cam plictisitor. Iti recomand sa te uiti la ambele.