| George12356456 a întrebat:

Imi puteti recomanda un serial la fel de bun ca si 'Prison Break' sau 'Breaking Bad'? Multumesc anticipat si ofer funda.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Rectify,Breakout Kings, The Night Of, The Divide (2014),Prison Break: Sequel (4 apr. 2017)

| SirBenDover a răspuns:

Nu stiu ce intelegi tu prin "la fel de bun", dar iti pot recomanda Sherlock, Fringe, Band of Brothers sau White Collar.

| George12356456 explică (pentru SirBenDover):

Adica sa mi placa la fel de mult, sau mai mult. Alea doua au fost singurele seriale pe care le-am vizionat cu mult interes pana la sfarsit.

| Stelistu_Alex_1995 a răspuns:

THE Walking Dead cu Zombie sau Fast and Furios