| cristiana1234 a întrebat:

Imi puteti zice niste animeuri care sa arate partile mai grave si mai dureroase ale vietii sau ale liceului, gen ef - a tale of melodies.
si school days, sa aiba un sfarsit trist, brutal, vag, cu love dar si cu crime, cu sange,

funda

5 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Iti recomand : kimi ni totdoke, Uraboku,Skip beat,Fruits basket, Tonagura, Paradise kiss,Eden of the east, Special A, Lovely complex,Hight scool of dead,Rosario vampire, Princess lover, Sankarea, Guilty crown, Ouran high school host club, Clannad, B gata h kei, Kampfer, Kimi kiss pure rouge pe aste le-am vazut si mi sau parut destul de romantice. Mai sunt si :Sukitte ii na eu, tonari no kaibutsu-kun si kami sama hajimenashita

| Madrill a răspuns:

Vampire Knight
Vampire Knight-Guilty
Cred ca le-ai vazut. Daca nu, atunci uite-te, au un storyline frumos. E cu liceeni asa cum vrei, pacat ca nu e si un al treilea sezon.

| Annll a răspuns:

Konichi'wa! big grin

Pai..eu iti recomand:

- Blood-C
-UraBoku
-Vampire Knight
-Hakuouki
-Fruits Basket
-Kuroshitsuj
-Nabari no Ou
- Hell Girl

Mata ne! wave

| irinalivefun a răspuns:

Eu iti recomand Blood+.

| cristiana1234 explică (pentru irinalivefun):

L-am vazut acum 100 de ani laughing