| àIèD a întrebat:

Imi spune si mie cineva niste filme de comedie sau niste filme frumoase cu actorul principal din filmul grown ups sau big daddy, 50 first dates. Dau funda la cel mai frumos film!

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Poftim, ai la filmografie in ce filme a jucat. majoritatea imi plac si mie. http://www.imdb.com/name/nm0001191/

| HabarNuStiu a răspuns:

Actorul se numeste Adam Sandler. love strucklove strucklove struck
Just Go With It
Funny People
Punch-Drunk Love
Bedtime Stories
Click
Sunt superbe. Vizionare placuta. laughing

| sufletista21 a răspuns:

Este vorba de actorul adam sandler iar comediile cu el sunt cele mai tari.trebuie sa le vezi pe toate.You Don't Mess with the Zohan e unu din cele mai bune filme ale lui.printre altele se mai numara : I Now Pronounce You Chuck & Larry 2007, Just Go with It 2011, Click 2006 etc