| Kqzu97 a întrebat:

Imi spuneti numele actorilor din Narcisa Salbatica?

Răspuns Câştigător
| Shuellen a răspuns:

Http://narcisasalbatica.a1.ro/

Site-ul oficial si are si cate ceva despre viata real si viata personajului din film + secvente din episoade+ poze -un site reusit

6 răspunsuri:
| Ingrid16V a răspuns:

Http://www.evz.ro/......02682.html

Poate gasesti aici ce-ti trebuie;)

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei,

Numele actorilor din Narcisa Salbatica sunt: Alina Puscas, Gabriel Dutu, Andrei Aradits, Antonia Ionescu, Tania Budi, Draga Olteanu Matei, Ana Maria Donosa, Raluca Iurcasu, Cecilia Barbora, Cristian Popa, Vladimir Draghia, Nicole Dutu, Magda Catone.

http://www.cinemagia.ro/filme/narcisa-salbatica-566462/distributie/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele actorilor sunt: Alina Puscas, Gabriel Dutu, Nicole Dutu, Raluca Iurascu, Crina Radu, Alexandru Costea, Andrei Aradits, Antonia Ionescu, Vladimir Draghia, Cristi Popa, Ana Maria Donosa, Alexandra Coman, Radu Iacob, Ilinca Vandici, Tania Budi, Cecilia Barbora, Draga Olteanu Matei si Ion Haiduc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tudor, Eliza, Narcisa, Davi, Octavian, Cozac, mamaia Mioara, Anton, Filip, Angela, Manuela, Cristian, Beibi;