| corina9700 a întrebat:

Imi spuneti si mie un film frumos actiune si dragoste de preferate dar imi plac si cele cu adolescenti. Poate fi si un mic serial cu maxim 10 episoade sau mai multe parti u stiu...dar nu un serial mare... daca puteti sa spuneti si despre ce este vorba big grin FUNDA PROMIT!

7 răspunsuri:
| nonik99 a răspuns:

Mr. and mersi. smith, this mean war, prince of persi, stardust. sper sa iti placa

| colors113 a răspuns:

Killers(2010)..Step up Revolution(2012). Letters tu Juliet (2010) sunt filmele mele preferate. sper ca te'am ajutat :*

| LucidDreams a răspuns:

Leap year :D m-am uitat la el acum 2 zile... uite trailer'ul http://www.youtube.com/watch?v=Etm4VMLrSnc

| Nev3r a răspuns:

Corina, iti dau doua filme foarte frumoase, sunt baiat, seby, filmele acestea 2 le plac tuturor fetelor, " tres metros sobre el cielo ". si tengo gansa de ti partea 2 la tres metros sobre el cielo.
Tres metros sobre el ciel = la 3 metri deasupra cerului
Tengo ganas de ti = Te doresc

| julesmaria a răspuns:

"Fallen 2006", este un film care are 3 parti. Este vorba de un baiat pe nume Aaron care afla ca el si iubita lui sunt Nephilimi. Intr-o profetie scrisa de "Purtatorul Luminii" scrie ca Aaron trebuie sa ii izbaveasca pe ingerii cazuti. El cu iubita lui si cu Azazel(un inger cazut) pleaca la acel Purtator al luminii. Aaron afla ca Purtatorul luminii este chiar Lucifer si ca el este fiul lui. Lucifer ii cere sa il izbaveasca.
Mie mi-a placut mult filmul. Daca vrei sa te uiti sa cauti neaparat varianta 2006, ca mai sunt si din 1990 si ceva. Sper ca te-am ajutat. :*

| Boalla_Denisa_1997 a răspuns:

LOL sau DANS INTERZIS big grin sunt foarte bunewinking

| anonimataanamaria a răspuns:

cele mai frumoase filme sunt
DESPRE DRAGOSTE SI ALTE AIURELI>> este cel mai frumos film din lume sau >are multa dragoste actiune si razbunare