| adribucuresti a întrebat:

Imi ziceti niste filme cu kickbox? [In afara de "Never back down"] happy

si sa nu fie vechi

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Reek54 a răspuns:

Undisputed 1,2, 3.

| JohnnyWylde a răspuns:

Filmele din seria Undisputed mai ales 2 si 3. Sunt geniale

| XtReMee a răspuns:

Felon 2008 super(turnura diferita in viata lui, in momentul in care il ucide accidental pe un hot care voia sa ii fure din casa. Fiind condamnat pentru crima, Wade este inchis intr-o institutie de maxima securitate pentru 3 ani. Aflat in inchisoare, el descopera ca regulile din societate nu se mai aplica si in inchisoare. Avandu-l ca partener de celula pe un criminal notoriu si fiind supus unor tratamente inumane de catre un gardian al inchisorii, Wade realizeaza ca singura sa sansa de supravietuire este sa devina cel mai puternic dintre detinuti. Ceea ce nu te ucide, te face mai puternic, iar in inchisoare doar cei puternici supravietuiesc.)
blood and bone(În Los Angeles, un ex-con duce lumea luptelor subterane de furtună, în încercarea sa de a îndeplini o promisiune unui prieten mort asta e cel mai fain pe care l-am vazut

| Paull18 a răspuns:

Undisputed(Yuri Boyka) 1, 2, 3 le recomand!