| Jadis a întrebat:

Imi ziceti niste filme horror bune, da care sa fie chiar horror ca am vazut cateva si am fost dezamagita de ele. O lista va rog (in afara de the grudge, the ring, the exorcist, 28 weeks later, Carrie, ca le-am vazut big grin). Si sa nu fie cu vampiri sau cu monstrii ca nu-mi plac alea. Multumesc mult happy

13 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

The Haunting in Connecticut
The others
Numarul 23
Secret window
Stay Alive
Identity
El orfanato
Hide and Seek
Premonition
Case 39
Mirrors
Sillent Hill
Pulse-filmat in Romania
Final destination
Shutter- varianta japoneza e mult mai buna decat cea americana
Sunt filme psihologice foarte bune din punctul meu de vedere si pe mine chiar m-au speriat.Sunt filme care sperie in primul rand prin efecte speciale.Nu sunt scarboase, nu vezi sange curgand in valuri.
Drag me to hell - nu m-a impresionat deloc.Eu chiar am ras cand am vazut acel film deoarece mi s-a parut ca efectele speciale au fost foarte proaste.Acets film a avut si multe scene scarboase si mie personal nu imi plac astfel de filme. Daca e printre primele filme horror pe care le vezi, poate iti va placea.
Alte filme horror bunicele:
Jennifer's Body (2009)
The Unborn (2009)
The Uninvited (2009)
Vacancy
Autopsy
The Exorcism of Emily Rose (2005)
The Messengers (2007)
Seven
Paranormal Activity (2007)

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Uite unul Jennifer`s Body [am auzit ca e bun] tongue

| Thisbeea a răspuns:

Exorcizarea lui emily rose, poltergeist, the omen, zodiacwinking

| axelmatei a răspuns:

Deci horror nu ma pot gandi decat la unu pe moment : Room 1408 mi se pare genial filmul... + actorul si efectele big grin nu stiu probabil ca l-ai vazut la tv, dar eu nu ma plictisesc de el... sau nightmare on elm street ( acum mi-am adus aminte ) big grin ori Drag me to Hell, insa ii mai sec

| PunkLollipop98 a răspuns:

Ar trebuii sa vezi toate seria de filme The Omen.Foarte interesante filmele :XX

| ellastupidlove a răspuns:

The Unborn( superr groazabatting eyelashes )
The Uninvited
One Missed Call
The Hills Run Red
Kill Theory

fundita?big grin love struck

| maya007 a răspuns:

Silent Hill, Jenniger's Body, Cazul 39, Orfana, Un apel nepreluat...sunt extraordinar de bune dupa parerea mea! Merita! Le-am vazut pe toate!
Sfat: nu te uita singura, sa ai o perna la indemana... ah, da, nu uita pe popcorn!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cannibal island si vizionare placuta (sper sa i; poti vedea pana la capat).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The gravedancers, mirrors2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda stiu eu un film bun incearcal pe Dead Silence!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceau iti sugerez cateva filme care mie mi au placut:the tribe, paranormal activity 1, 2, red sands, gnaw, dead birds,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la dead snow e un film pe cinste

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Incerca pulse, constantino, wrong turn,