| anonim_4396 a întrebat:

In anime-ul naruto, am inteles ca la final naruto moare, e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Slavic a răspuns:

Nuuu
Nui adevarat Naruto este rolul principal el nu moare happy

40 răspunsuri:
| ღSคภ๔яค a răspuns:

Hm eu cred ca naruto nu va muri ^^. Deoarece mai e mult si bine pana sa devina hokage.Asta e visul lui.Si cel care a creat animeul nu stie nici el cand va muri naruto dar o zis ca nu va muri prea curand.(m-am uitat la un reportaj)

| ღSคภ๔яค a răspuns:

Hmm nu stiu daca moare sau nu.dar stiu ca,,,, cratorul serialului o sa faca si o serie naruto hokage ceva de genu am citit pe wiki.si cred ca daca ar fi sa se termine naruto sunt sigura ca se va termina cu bine adica un final fericit^^.asa se termina toate.imi pun increderea in creator^^

| melc a răspuns:

Anonimule. Ala care se da destept ca cica stie el ca [curcubeu] chinezii au inventat Naruto. Arunca'te de la balcon. Daca stai la casa, sau la parter, arunca'te de mai multe ori pana mori. Oameni. anime->desen animat japonez. Nu, Naruto nu moare. Punct.

Abh
| Abh a răspuns:

De fapt e la episodul 379.

Shin
| Shin a răspuns:

Nu se stie, manga inca nu a ajuns la final, deci nimeni nu stie clar ce se va intampla.
Numai bine, Shin winking

Shin
| Shin a răspuns:

Nu se stie, manga inca nu a ajuns la final, deci nimeni nu stie clar ce se va intampla.
Numai bine, Shinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiu ce s-a intamplat cu naruto am vazut toate episoadele mi-le da un prieten toate episoadele naruto chiar a murit...crying(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai, ce aveti, naruto nu moare! Pentru ca ni-ci nu s-a terminat benzile desenate, dabea a ajuns la episodul 189, mai este mult pana sa se termine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bah nu stiu da manga nu au ajuns la final si in plus de unde sti u giuly ca il invie o vrajitoare ce vrajitoare sal invie? si u ala sau aia care esti anonim/a de unde sa stii u toate episoadele sati reamintesc ca nici macar manga nu ajuns la final si e adev ca chinezi sau japonezi in fine sunt inaintea noastra cu 2 sau 3 episoade si chiar daca la ei sar fi terminat ma indoiesc ca ai invatat u chineza laughing. Desi eu chiar nu vreau sa moara happy, si voi astia care cica ati vaz episoadele imi sp si mie cum moare? si macar la adus pe sasuke in konoha sau si ala a murit? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ultimul interviu cu Masashi Kishimoto(creatorul naruto) a zis ca manga-ul o sa se termine cu naruto hokage.deci asa o sa se termine si animeul. oricum mangaul e mai tare ca animeul.fillerele strica tot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuwinking Totusi in primul film naruto shippuuden incepe cu el cum moare si cum este ingropat dar finalul este cu totul altul de fapt

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, este personajul principal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Moare... e omorat de sasuke

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...nu stiu daca moare sau nu ca nici episoadele shippuden nu le-am vazut pe toate si nici filmele dar puteti sa imi raspundeti si mie la niste intrebari ca m-am tot chinuit sa gasesc raspunsul
cate episoade naruto shippuden sunt?
cum se scrie corect shippuden sau shippuuden?
si naruto manga e continuarea la shippuden sau la filme?
(ca eu am vazut ca manga sunt intamplarile din shippuden si nu sunt o continuare)
Multumesc mult kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum creez un episod naruto

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt de acord cu v1p3r.
Sunt sigura ca nu o sa moara.Pana la urma e personajul principal si stim cu toti ca toate povestile au un final fericit.Deci nu va mai ingrijorati degeaba.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bah dar voi sunteti tampiti la cap cum dracul sa moara naruto. mai intai trebuie sa devina hokage, voi nu ati vazut ca refuza sa moara pana devine hokage si chiar de-ar fi sa moara tot o sa-l invie cineva pentru ca toti cred in el voi nu ati vazut ca in primul ep naruto shippuden konohamaru spune ca are de gand sa devina al 7 lea hokage si cand il intreaba tsunade dc zice ca al 6 lea va fi naruto si au mai fost intmplari din astea sa creada lumea ca naruto va deveni hokage asa ca lasati-ma cu prostii din astea ca naruto cica a murit ca stii tu anonimule mot cocot ca ai vazut toate ep arunca-te si tu si ala care zice ca chinezii au inventa naruto de pe balcon luati-va de mana sa muriti dracul impreuna cu gandurile astea prostesti ale voastre sau mai bine asteptati sa vedeti toate episoadele isr apoi va omorati sa vedeti si voi ca naruto nu moare si dupa cum stiu eu la sfarsitul tuturor anime-urilor arata acolo ceva de tokio production e in fine oricum nimeni nu are de ce sa se ingrijoreze ca naruto nu moare uitati-va si voi pe site-urile astea la naruto si naruto shippuden ok?
http://animekage.ro

http://narutocarcotasul.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Naruto nu moare, uita-ti dovada.
http://www.youtube.com/watch?v=tDq5SUa8b_c&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In naruto shipuden adica episoade noi arata ca naruto moare in episodul 165. dar continuie la episodul 200.asa e nu moare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sti
u

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In ceea ce priveste moartea lui Naruto este 50%garantata pentru ca desi el este eroul principal filmumul este unul ninja.

| Giuly_3112 a răspuns:

Da moare da il invie vrajituarea aia

| rolly14 a răspuns:

Am vazut trailerul de la naruto shippuuden the movie 3 si se pare ca in filmul asta naruto se lupta cu akatsuki cu tot grupul akatsuki si moare este tragic... dar sper sa nu fie chiar adevarat asta si sa fie doar un film http://www.youtube.com/watch?v=zQ6e5bo7jpUacesta este trailerul

| lolitagirl a răspuns:

NU...Naruto nu moare din cate stiu eu si am vizionat nu are degand sa moara :X.

| scumpika89 a răspuns:

Personajul principal poate muri dar doar la finalul serialului doar atunci

| yodeiutza96 a răspuns:

Nu cred... Inca nu s-a terminat manga asa ca nu avem de unde sa stim happy

| yami_2526 a răspuns:

Nu nu moare acela a fost un film nu un episod din anime...pe langa episoadele normale sunt si filme.Manga (benzi desenate japoneze dupa care se fac animeurile) inca nu a ajuns la sfarsit si momentan naruto nu a murit asa ca be calmwinking...sayonarabig grin

| akatsuki a răspuns:

Nuuuuuu. Cum sa moara?