| pickles a întrebat:

In ce episod afla tomas de secretul celinei ca sici este fica ei?(in nini) funda cine a vazut episodul pe net si care este acel episod

1 răspuns:
| YukimiNini_4967 a răspuns:

Nu mai stiu sigur stiu ca ii da o scrisoare si zice ca a pierduto sau i-a fost furata ceva de genu ca l-am vazut in spaniola dar stiu ca in episodul o suta doua zeci sau cam asa afla ca a abandonato datorita unei casete o sa vezi u si nini afla inainteaa lu thomas ca celina sia abandonat fica amandoi datorita aceias femei eva o sa vezi u funda?