| All3 a întrebat:

TPU!
Stiti serialul NiNi de pe Disney Channel? Ei bine ard de nerabdare sa aflu care este secretul Celinei, cei care au vazut episodul va rog spuneti-mi.

P. S Cumva Celina este mama Lui NiNi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da m-am uitat secretul e ca e mama lui nini

222 răspunsuri:
| BeBebuu a răspuns:

Celina este mama lui sisiin niciun caz al lui ninywinkinguitete si vei vedea:p

| BriannaJ a răspuns:

Buna,
Celina nu este mama lui Nini, ea si-a abandonat fetita care este Sisilia.Nu se poate ca Nini sa fie fica Celinei doar aproape au acceasi varsta.

| SophieLoVeKorea a răspuns:

Fatee...ganditi-va putin...selina e mai mare ca nini cu 2-3 ani.cum poate o femeie de 30 de ani sa aiba un copil de 26? DAAAH adica e la mintea copiluluilaughing

| Simpluuu a răspuns:

Celina a abandonato pe cici cand a fost nascuta si la mintit pe ambasador ca cici a fost furata dar el a aflat secretul si a facut proces... uitate si tu pe disney sau peteava.ro si vezi continuarea. Eu nu am mai vazut dar, ma uit ceao FUUUUUUUNDDDDAAA

| LaySsa27 a răspuns:

Cui i-ai dat funda a zis o mare prooooooostiie!
Celina este mama Siciliei!

| yssabela a răspuns:

Eu stiu doar ca selina si-a abandonat fiica. e posibil sa fie nini
dar nu cred

| αςαdεαuα a răspuns:

Cred ca ea a nascut-o pe sisi si a abandonat-o, iar tomas a adoptat-o

| lovepiink a răspuns:

Celina e mama ciciliei

| geogeo23 a răspuns:

Nu.Celina nu este mama lui Nini pentru ca Nini si cu ea au aceeasi varsta, iar secretul lui Celina este ca a abandonat-o pe Cici iar ambasadorul(Tomas) a aflat de la o imfirmiera(Eva) iar imfirmiera a lasat un video acolo unde zicea ca : 'La Celina nu i-a fost furata fiica ci ea a ambandonat-o si ca Celina sa fie prima data suspectata' iar apoi ambasadorul a mers si a facut-o in toate felurile si s-au despartit. Apoi urmeaza prcesul unde Tomas si Celina se 'bat' pentru custodia lui Cici.Acolo Celina castiga iar Cici o intreaba pe Celina daca o iubeste iar Celina ii spune ca 'da' iar Cici o intreaba ca daca poate sta cu familia ei si Celian o lasa doar cu o cinditie.sa o poate vizita fara program si cand vrea pe Cici. Apoi o sa vezi tu ce se v-a mai intampla.

Baftalove struck funda?tongue

| ninaelenadobrev a răspuns:

Nu, e mama lui sisi

| EvilMo a răspuns:

Cum sa fie? e Sisi! Celina o sa fie mama lui Nini cand o zbura porcu si vacile si oameni o sa aiba puteri supra normale de a se transforma in animale!
P.S uite ultimul episod dar e in spaniola
http://www.desene-animate-online.net/......880cd.html

| deny a răspuns:

Ba nu celina e mama lui cici! spune azi 19 januarie

| deny a răspuns:

Secretul este ca e mama lui cici

| papys44 a răspuns:

Bah voi v-ati tampit.Scz expresia. Va luati dupa parerea unuia si voi asa scrieti in continuu.nuuuuuu Celina este mama lui Cece(Cecilia Parker) fetita lui Tomas Parker care se intampla sa fie sub accelasi acoperis...

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Cici este fetita lui Celina! in niciun caz NiNi, voi cum va asteptati sa fie NiNi fetita Celinei, nici nu e mare diferenta de varsta intre NiNi si Celina!straight face

| wendy434 a răspuns:

Defaft secretul e ca e mama lui cici(sisi){stiu ca toate lucrurile duc la nini dar defaft e sisi}

| RadXx a răspuns:

Nu rolling on the floor selina e mama lu sisilia an niciun caz al lui nini

| mafialuialinus a răspuns:

E mama lui sofie fetita aia carei zice starc a lui tomas

| yoou17 a răspuns:

Sall m-am uitat la tot serialul si secretul selinei este ca in trecut a avut o fetita pe care a abandonat-o ...si thomas a infiat-o. mai tarziu afla ca cici este chiar fiica ei si apoi si mai tarziu afla si tomas ca selina a avut o fata si ca a abandonat-o si ca fata este chiar cici. (funda)

| DeniiiD a răspuns:

Celina este mama Ceciliei (fetita mica a lui Thomas).

| Hollocause a răspuns:

Nu e mama lui nini e a lu sisi

| FashionCellia a răspuns:

Nu,e mama lu cici, la ce te-ai uitat anonimule, ele 2 au aceeasi varsta.

| Sonya_6609 a răspuns:

Adevaratul secret al celinei e ca sisilia(romita) e fiica ei

nici mie nu mi-a venit sa cred

| Sonya_6609 a răspuns:

La sfarsitul serialului nini se va casatori cu tomas si o va face pe celina f geloasa
(FUNDA)?

| EdynSt a răspuns:

Celina si-a abandonat copilul!
Victor este santajatorul!
Nini ar putea fi fiica Celinei!

| EdynSt a răspuns:

Nu e mama lui nini deoarece a abandonat un copil care acum de de varsta Sesiliei.(7ani)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu in niciun caz vre sa saproprie de Tomas pentru a o face pe nini geloasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! am vazut in argentina, secretul e ca era o dansatoare imputita intr. un bar