| Zuupass a întrebat:

In ce episod devine naruto hokage si o va saruta pe hinata nu ca am auzit ca in akkipuden o saruta

Răspuns Câştigător
| David98TM a răspuns:

Dupa terminarea razboiului (cred)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Whaaat?
1.Naruto nu a devenit hokage şi nici nu se ştie dacă va deveni.
2.Naruto nu o sărută pe Hinata, nu e anime romance.
3. Akkippuden nu există.Tot ce se vorbeşte despre el sunt doar zvonuri.
4.Mai documentează-te înainte să spui ceva.

| Zuupass explică (pentru anonim_4396):

Mai documenteazate tu da asa cum ziceau uni ca naruto shippuden nu o sa apara asa o sa apara si akkippunden

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zuupass):

Masashi Kishimoto nu confirmat că Akkippuden va apărea.Nu e nimic sigur.Nu fanii decid dacă va apărea, ci el. Dacă el vrea să oprească anime-ul aici, îl opreşte.Sunt doar zvonuri.