| HeadShotttttt a întrebat:

In ce episod din Naruto Shippuden se bate Konan cu Sakura?

Răspuns Câştigător
| laurik1315 a răspuns:

In niciunul... konan nu se bate su sakura, de fapt nici macar nu se intalnesc. Daca ai vazut la melodia de la inceputul episoadelor asta, atunci sa stii ca nu toate scenele de acolo se chiar intampla si in episoade ( spre exemplu atunci cand arata in mel de la inceput cum se bate sakura cu konan apare si ino si tenten. Tenten nici macar nu era in sat cand a fost atacat, la fel si lee si neji ). Totusi mi-as fi dorit sa lupte... ar fi fost interesant : singura fata din Akatsuki si mana dreapta a lui Pain impotriva lui sakura si puterea ei nebuna.

| HeadShotttttt explică (pentru laurik1315):

Interesant juts-ul ei cu hartie.de aia ma interesahappy

| laurik1315 a răspuns (pentru HeadShotttttt):

Si mie imi place... e foarte puternica. Eu citesc si manga si stiu ce se intampla si in episoadele urmatoare, dupa ce incepe razboiul se bate cu madara si chiar reuseste sa-l raneasca...

3 răspunsuri:
| lebek01 a răspuns:

Da cine ii konan frate ...ca nu am auzit de el?