| ISaidHelloToMe a întrebat:

Buna!
Imi spuneti si mie in ce episod se saruta Naruto si Sakura?
Si e in Naruto Shippuden sau doar naruto?

Funda!

Răspuns Câştigător
| MrSpooky a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc dar naruto nu se saruta niciodata cu sakura

Dupa multi ani naruto reuseste sa primeasca o imbratisare de la sakura:X

Dunditza?
Daca vrei episodul uitel aici:http://www.animekage.com/watch-online/naruto-shippuden-episode-175.html

| 5467893 a răspuns (pentru MrSpooky):

Episodul asta numai mai inainte l-am gatat.

7 răspunsuri:
| KoreaJapan a răspuns:

Nu se saruta! Nu stiu de unde ai informati asta. Daca ai luat concluzia asta de pe o imagiine sau video de pe net, sa stii ca multe sunt trucate.

| Mao a răspuns:

Poate ai vazut din vreun episod din Manga.
Sakura, pentru a-l face pe Naruto sa renunte la incercarea lui de a-l aduce inapoi pe Sasuke, ii spune sa mearga in Konoha alaturi de ea. Si dupa ii spune ca il iubeste. Desi, se presupune ca nu e asa.
Poate de acolo ti-a venit ideea asta. XD

| ISaidHelloToMe explică:

Cred ca da...Am vazut intr-o poza pe net crying

| MaeRiAh a răspuns:

Pacat ca nu se saruta dar am vazut ca sakura il cam place pe naruto in episoadele shippuuden

| PaIn08 a răspuns:

Va fi doar gura la gura in timpul razboiului. Adica daca urmaresti Naruto Shippuden in continuare, dupa ce se termina episoadele cu examenul chunnin Sakura este nevoita sa ii faca gura la gura lui Naruto pentru al putea tine in viata. Deci poti spune ca se pune ca si un sarut big grin

| LaLaXsOnG a răspuns:

Salut! Naruto nu se saruta cu sakura! Dar se zice ca sar saruta in episodul 247 sau 251 din shippuden ...desigur sunt doar zvonuri!