| noname2021 a întrebat:

voiam sa va intreb in Vampire Diaries, Damon moare? sad am vazut cateva ep din ultimul sezon dar mi-a fost nasol sa ma mai uit dupa ce am auzit ca el moare! Deci?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Da, Damon moare dar o sa revina si el si Bonnie pana la sfarsitul sezonului 6 happy

| noname2021 explică (pentru OnuOnulică):

Poti sa-mi spui ce se intampla atunci cand Katherina s-a bagat in trupul Elenei?

| OnuOnulică a răspuns (pentru noname2021):

A incercat sa reia relatia cu Stefan si sa il omoare pe Damon, dar a fost prinsa.

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Moare la final de sez.5, iar în sez.6, ep.1 el și Bonnie sunt încă blocați pe partea cealaltă (dar oricum se simt bine mâncând tarte/clătite cu afine), Elena suferă, neputând înfrunta eternitatea fără Damon și apelează/îi sugerează lui Alaric, să o constrângă pentru a-l uita, iar ep.2 din sez.6 a apărut chiar astăzi, poți continua de aici.

| ℓσяєภยş a răspuns:

Moare. Apropo, a aparut sezonul 6 happy

| Rahzy a răspuns:

Da. moare

| 11magdalenazota11 a răspuns:

Da si eu am auzit ca moare sad

| YAGOO21 a răspuns:

Da moare pe la sfârșit