| Madalina333 a întrebat:

Va rog mult, sa ma ajutati! vreau sa vad neaparat filmul cu phineas si ferb in a doua dimensiune ca mi s-a stricat TV si celalalt TV nu prinde Disney Chanel. Va rog cu toata inima mea sa ma ajutati! Trimiteti-mi adresa de unde pot sa-l vad, dar nu in engleza.Va multumesc mult, mult de tot!

3 răspunsuri:
| RyugaHideki a răspuns:

Chiar acum a inceput :))
Fratele mai mic tot ma striga sa ma duc sa ma uit cu el :D
cred ca pe www.disneychannel.com vezi tot ce vrei;) desi nu am gasit acolo.nu m-am uitat in detaliu. Poti vedea reluarea la 18:00 daca iti repari tv-ul atunci.