| 1ull1 a întrebat:

In filmul " The Amazing Spiderman 2 2014" Finalul filmului este cand Spiderman sare cu un capac de la canalizare spre Rihno care fuge arucand rachete spre el? Sau mai este o continuare cum il invinge pe Rihno si pe Green Goblin?

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Continuare va fi. Ăsta a fost doar un semn că urmează „The Amazing Spiderman 3"

| 1ull1 explică (pentru 0rlando):

Super, Multumesc mult! Totusi e pacat in trailer arata scena aia de multe ori si era bun sa il vedem asa ne tine in suspans pana cand scoate ei filmul nou. In jur de 1 an.

1 răspuns: