| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU
imi puteti spune daca florencia bertoti (nini de pe disney chanel) s-a casatorit cu federico amador(thomas)? sau daca sunt impreuna :X:X

7 răspunsuri:
| ioana_7606 a răspuns:

A fost impreuna cu "Martin" dar s-a casatorit cu Federico amador, cauta la wiki pentru mai multe informatii.

Bafta!

| cosmin0116 a răspuns:

Acum sunt impreuna.Inainte era cu un barbat din Florencita pe nme Cuzko

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da buna sun alexandra si nue a fost decat o porcarie da bine pa pa chatterbox

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nus impreuna florencia este cu altu magastore.

| cristi_4011 a răspuns:

Da chiar sunt impreuna tongue inainte de a fi cu federico amador a fost cu alt baiat pe care la parasit casa fie cu federico amador

| stefff_5576 a răspuns:

Sunt impreuna :X
dar de casatorit nu stiu:?:X