| HaXo24 a întrebat:

In naruto shipputen este unul cu masca portocalie.Cine este nu l-am inteles pana acum cine este el cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| LionelJosh a răspuns:

I se spune Tobi la inceput si apare ca un membru slab si Akatsuki apoi se dezvaluie ca Madara Uchiha cel mai puternic membru din canul Uchiha. S-a luptat cu primul Hokage pentru titlul de conducator al satului frunza dar a pierdut. Nu se stie cum a supravietuit toti acesti ani pana in prezent. In ultimele episoade in Shippuden le-a declarat razboi tuturor natiunilor ninja, asadar in curand va incepe al 4-ea mare Razboi Shinobi. A capturat 7 din cele 9 bestii cu cozi dar le vrea pe toate 9(inclusiv Kyuubi al lui Naruto) pentru a conduce lumea.

2 răspunsuri:
| Madalina066 a răspuns:

Uchia Madara big grin

Răspuns utilizator avertizat