| Anime1222 a întrebat:

In Naruto, va exista vreodata un sarut cu Sakura si Sasuke?

Răspuns Câştigător
| 3thera a răspuns:

Mie mi se par perfecti unul pentru celalalt.Si sunt sigura ca si Sasuke tine la ea undeva acolo adaaanc si departe in sufletul lui (am multe motive sa cred asta,gasesti si pe net),doar ca acum e prea nebun si orbit de razbunare ca sa-si poata da seama ca tine la prietenii sai. Sper sa-si revina la normal,dar cum stau acum lucrurile in manga, e cam nasol...XD Deci acum nu are cum. Poate peste ani daca Sasuke ala va deveni la normal straight face
Din pacate Masashi Kishimoto[creatorul Naruto] a zis ca nu prea are de gand sa scrie romance pentru manga si anime-ul asta(ca nu e genul sau), sau va forma doar un cuplu.In fine,ceva de genul, vom vedea.

Speram totusi! Nu se stie niciodata, Kishi intotdeauna surprinde happy

10 răspunsuri:
| annahandball a răspuns:

Asta numai cratorul manga-ului cu Naruto o poate sti! Eu sper ca da pentru ca dupa mine ei se potrivesc super, dar daca Sasuke ramane la stadiul de nebunie (cum e acum) asta nu o sa se intample! Sper ca Naruto il va readuce pe Sasuke la normal! Oricum pana acum Sasuke nu s-a sarutat decat cu NARUTO. laughing

| 3thera a răspuns:

Va reveni la normal *

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Nu, nu o sa existe

Pentru ca eu vizionez in fiecare zi naruto sunt fan poti sa ma intrebi orice despre ei!

| Florin a răspuns:

Da,eu zic ca va exista un sarut intre Sakura si Sasuke, funda, pls?

| Anime1222 explică:

Si eu sunt fan si am vazut fiecare episod am vazut 9 sezoane din Naruto Shippuden in 1 saptamana si ceva intregi ador acest anime.

| Alberto_8291 a răspuns:

Da,chiar sa intamplat.Intr-un ep.mai "indepartat". Dupa o lupta dura intre ei, Sasuke a cedat si s-au sarutat. Poti vedea pe youtube pa.

| TeamRo a răspuns:

Se prea poate, uita-te aici: http://anime-ro-sub.net/

| animeegirl16 a răspuns:

Tot ce se poate, noi speram ca da, dar asta depinde doar de creatorul lui naruto, eu sunt la zi cu episoadele asa ca tot ce iti pot spune e ca pana acum nu am vazut nimic de genu happy funda? big grin

| Andreea9829 a răspuns:

Da...exista un sarut intre ei, da nu mai stiu in ce episod... ii cand moare sasuke