| onitza1234 a întrebat:

Cine se uita la pariu cu viata si iubiri secrete?
va pun o intrebare legat de pariu cu viata : Andrei moare in accident?

13 răspunsuri:
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Daca moare, sigur va invia(nu stiu in ce fel) dar nu poate muri caci este unul dintre personajele principale!
FUNDA?

| Ebsghjs a răspuns:

De Pariu cu viata nu-mi pasa.
Dar da, ma uit la Iubiri Secrete

| Vali0n a răspuns:

Eu zic ca nu moare deoarece este un personaj principal daca nu ma insel deci nu cred.

| Vali0n a răspuns:

Despre iubiri secrete nu intreba nu vizionez asa ceva.

| Vali0n a răspuns:

Ma prieteni mai bine lasa prostiile aste nu mai veni cu assa cevaa pe TPU.

| Vali0n a răspuns:

Ma refer la haiducul care tot pune acel sit sal votam sa castigi,,

| AnaCristinaN a răspuns:

NU moare ca este un presonaj principa.

| bibilica99 a răspuns:

NU pentru ca este unul dintre personajele principale

| DariaSykes a răspuns:

Nu nu moare caci merge la balul de apsolvire am vazut poze big grin

| Andris_Mihai_1990 a răspuns:

Raspunsul este NU big grin

| onitza1234 explică (pentru Andris_Mihai_1990):

Stiam ce bine dar cum eu cred ca iese din masina si moare fata aia