| Innovation a întrebat:

Moare Andrei din Pariu cu viata? Raspuns urgent

Răspuns Câştigător
| 8mariastar a răspuns:

Eu sunt sigura ca nu moare ca am vazut poze din ultimul ep din sezonul 2 si era si el in poza inseamna ca nu mare te rog Funda

27 răspunsuri:
| Ododododo a răspuns:

Who cares serialu ala e prea retardat sa moara ce ne pasa noua celor normal la cap >.> mare chestie lala band

| Anonymus314 a răspuns (pentru Ododododo):

Ba, daca nu ai ceva important de zis de ce mai raspunzi? ca sa te afli in treaba? who cares? daca nu-ti pasa nu mai intrai aici happy

Si lala band e chiar o mare chestie pe langa manelele care le asculti tu.

| Ododododo a răspuns (pentru Anonymus314):

Eu?! Manele laughing)) NEVER Daca dupa tine Lady Gaga Ke$ha si alti canta manele esti dus cu pluta

| Luissa123 a răspuns:

Nu prea stiu
in promo pentru episodul urmator nici nu-l arata. oricum nu cred...doar e personajul principal

| GirlLăvHell a răspuns:

Nu stiu nu-mi pasa dar sper sa moara

| Shatteredx a răspuns:

Moare!

| SwwaggBabee a răspuns:

Si eu acum stau cu intrebarea asta pe gand. Deci, imi vine sa mor laughing. Eu pun sa nu ne facem griji pentru ca e personajul principal, si nu cred ca o sa moara. Ca si cu Ioana cand i-a dat rinichiul ancai, la aparat a aratat ca moare si dupa au schimbat cu totul suboectul, si ca si in episodul de craciun. Eu nu cred ca o sa moara, si nici nu a aratat nimic despre asta in secventele din episoadele urmatoare. O seara buna:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred! i pers principal

| Acaikus a răspuns:

Nici nu s-a terminat bine ca deja a-ti inceput cu intrebarilelaughing Eu nu cred ca o sa moara ca este si personaj principal si el a invins moartea mereu pacat ca nu se intampla asa si in viata de zi cu zi... Eu zic ca traieste in continuare chiar daca mi s-a parut ciudat ca nu l-a aratat in secventele din episodul urmatorthinking

| BCoMichael a răspuns (pentru Acaikus):

Gandeste inainte sa spui ceva deranjant, la oricine te-ai referi numai o persoana a invins moarteawinking

| Acaikus a răspuns (pentru BCoMichael):

Ee eu am spus-o asa ca o metafora sa zicem... dar sa stii ca m-a interesat faza cu "numai o persoana a ainvins moartea" cam cine ar fi fost? thinking

| BCoMichael a răspuns (pentru Acaikus):

Mantuitorul Isus Hristos
El a murit dar a inviat la loc cu tot cu trup, de asta spunem ca a invins moartea pentru ca si pe icoana cu crucificarea lui vedem un craniu sub el care arata ca este mai presus de moarte happy

| Anonymus314 a răspuns (pentru Acaikus):

OFF: Acea persoana este Iisus Hristos.

ON: Daca scapa si acu apoi e posibil orice... a bubuit masina... eu cred ca moare, si-asa i-a luat locul Liviu.

| Acaikus a răspuns (pentru BCoMichael):

Ah da stiam asta dar ma gandeam ca e vreun om din zilele noastre ca atunci chiar ma miram.

| Acaikus a răspuns (pentru Anonymus314):

Si da probabil i-a luat locu Liviu da iti da seama ca pana la urma, chiar daca iar o sa intre in coma sau ceva in genu Andrei, o sa-si revina apoi o sa fie iar cu Ioana si in final toti o sa fie bine mai mult sau mai putin. ca sa spunem asa.

| Anonymus314 a răspuns (pentru Acaikus):

Da...

Mie sincer nu-mi prea place Liviu asta, daca e sa-i ia locul nu cred ca ma mai uit la pariu cu viata... Deja n-are cum sa mai intre in coma Andrei. a ars. in masina.

| Acaikus a răspuns (pentru Anonymus314):

Da... ai dreptate dar tot o sa faca regizorul cumva sa nu moara Andrei.

| Motanul239 a răspuns:

Eu cred ca da dar sper sa nulaughing
era in masina iar masina a facut BUUUUM! so...you know what it means....dead men

| Ladybuug a răspuns:

Uita-te pe lalaband.protv.ro ca la postarea cu balul de absolvire e o poza cu ioana si andrei cand vorbesc. si e clar ca nu moare. doar e personaj principal. si in acel episod o sa se impace ioana si andrei

| ImiPlacCartofii a răspuns:

Buna!
Parerea mea e ca nu moare, doar e personaj principal.
Pa, pa.

| Myha09 a răspuns:

Nup cred ca nu.A trecut prin atatea si sa moara acum? Nup.

| elena100elena a răspuns:

Eu spun cca nu o sa moara, deoarece este un personaj principal..si povestea se termina daca el moare.happy

| elena100elena a răspuns:

Funda? laughing

| 6CaiFrumosi a răspuns:

Nu, nu moare. E personaj principal, si faptul ca nu a fost sugerat in secventele din epsiodul urmator este ca sa va tina in suspans.Acum el va incerca sa o recupereze pe Ioana.

P.S.: pe 28 mai se termina sezonul, iar in toamna va incepe din nou

| gaby598 a răspuns:

Eu nu cred ca moare Andrei pentru ca cei din rolul principal nu mor atat de repede.