| tdopp a întrebat:

In seara asta apare ultimul episod din sezonul 5 Prison Break, care s-ar putea sa fie si ultimul.
Ce parere aveti pana acum despre sezonul 5?
Credeti va aparea si sezonul 6? Exista ceva oficial in legatura cu asta?

2 răspunsuri:
| ElSueno a răspuns:

Au spus ca acesta va fi ultimul sezon, mie mi se pare aiurea sa revii dupa 7 ani doar cu un sezon dar in fine. Mi-a placut sezonul 5, sunt curios ce o sa se intample cu Posedoin

| Rimidalvv a răspuns:

Parerea mea despre sezonul 5 este una dezamagita in comparatie cu cele 4 sezoane, parerea mea este ca au incercat sa mimice sezonul 1-4 si nu au reusit nimic bun inloc sa faca ceva original.

Sezonul 5 NU s-a terminat, a fost ANULAT deoarece este foarte slab, iti dai seaman daca au anulat sezonul 5 cu siguranta nu o sa fie sezonul 6. Poti sa te rogi la dumnezeu sa apara un remake pentru prison break deoarece nu o sa mai continue in formatul acesta.