| LaurC a întrebat:

In seara asta n-am ce face si caut niste filme de epoca de dragoste.
Propuneri?

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Atonement
Anna Karenina
The Dutchess

3 răspunsuri:
| asbif a răspuns:

Kate and Leopold, Pride and Prejudice (1995), North & South, Jane Eyre (2006)

| danielarimnea a răspuns:

Titanic? ( prea romantic laughing ) pai nu stiu depinde ce preferi :eu iti recomand Dear John ( incazul in care nu vrei titanic laughing ) eu am vazut filmul si e gen dramatic si romantic deci faci cum vrei tu pup :*

| LaurC explică (pentru danielarimnea):

Titanic? Hm..nu ca-i prea romantic doar e prea multa zarva pe el si toata lumea il ridica in slavi. E prea multa zarva si chiar ma plictiseste la un moment dat.

Nu-i de inteles ca nu e un film bun, doar ca asta-i parerea mea.