| LenaleMinato a întrebat:

In serialul "Anatomia lui Grey" cine se va cupla cu cine? (funda + vot)

Răspuns Câştigător
| PaloPalomy a răspuns:

Pai cam toata lumea cu toata lumea. Mer se cupleaza cu derek si apoi cu Finn. Derek se mai cupleaza si cu Rose. Izzie cu George, Denny si cu Alex.George cu Callie si cu Lexie. Mark cu Callie, Lexie si Jane(cred). Cristina cu Owen. Cam atat cred...

2 răspunsuri:
| Ochiialbastrii a răspuns:

Nu stiu. dar am bucur ca nu sunt singura care se uita rolling on the floor

| Corina_6907 a răspuns:

Izzie se "cupleaza" cu Alex :d din cate am vazutthinking; restul, mai am de vazut