| Julia125 a întrebat:

In serialul Suleyman Magnificul ce se intampla cu Aybige si Boierul Bali?

Răspuns Câştigător
| Bellatores a răspuns:

Nu se vor mai intalni, boierul Bali se va intoarce, insa domnita nu.

| Julia125 explică (pentru Bellatores):

Si nu vor mai fi deloc impreuna?

| Inkubus a răspuns (pentru Bellatores):

Poi si, s-a rupt logodna intre ea si Mustafa?

| Bellatores a răspuns (pentru Julia125):

Nu,cand se Bali se va intoarce, va fi asaltat de ochii sireti ai lui Mihrimah iar Hurrem va avea mari batai de cap pentru a-l indeparta.

| Bellatores a răspuns (pentru Inkubus):

Da,defapt..cred ca ei inca mai spera sa se intoarca, dar consider ca domnita nu se va mai intoarce.Nu sunt sigurhee hee:p-Sunt baiat dar urmaresc cu ardoare Suleymantongue

11 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Eu nu cred ca se intampla nimic.

| xboxbox a răspuns:

Boierul Bali o sa se intoarca la palat si pana la sfarsit o sa se casatoreasca cu domnita Aybige.
p.s:dupa ce moare Mustafa

| elena567 a răspuns:

Aybige s-a dus acasa si boierul Bali a plecat pe tinuturile unde s-a nascut

| elena567 a răspuns:

Aybige s-a dus acasa la ea iar Boierul Bali s-a dus pe plaiurile natale

| Ionita_Cosmin_1984 a răspuns:

Uita-te si vei afla.

| Andreica_Neli_1949 a răspuns:

Datele de pe Facebook