| Andreeasmile1607 a întrebat:

In sezonul 3 din Tokyo Ghoul personajul nou (nu mai tin minte cum se cheamă) e Kaneki care sia pierdut memoria sau altcineva în corpul lui Kaneki care are si puterile lui? Mam uitat pe cateva site-uri si fiecare are altfel de poveste ca sa zic asa (stiu de manga dar nu, îl găsesc dacă ați putea trimite un link) mulțumesc anticipat

4 răspunsuri:
| Kenwill a răspuns:

Nu stiu pentru ca nu am vazut inca Tokyo Ghoul, dar presupun ca trebuie sa inveti sa scrii pana sa postezi pe site-ul asta...macar sa nu te faci de ras tongue

| Kariin a răspuns:

Daca vorbesti de sezonul 2, da tipul cu parul alb (nou) e Kaneki care a devenit un ghoul adevarat sa zic asa. Insa din cate stiu eu sezonul 3 nu a aparut deci nu prea stiu la cine te referi.

| Andreeasmile1607 explică:

Scuze pentru greșelile de ortografie sau de exprimare, au fost făcute din pura neatenție big grin oricum mulțumesc pentru comentariu, o sa am mai multa grija pe viitor :p

| Andreeasmile1607 explică:

Nu am fost eu explicita in intrebare, exista un sezon 3 dar inca doar manga, sezonul 3 anime vă aparea probabil in 2016 cred. Oricum multumesc pentru raspuns big grin