| jamesbond28 a întrebat:

In Tengo ganas de ti, cumva Hache e cel care o dezvirgineaza pe Daniela, sora lui Babi?

Răspuns Câştigător
| bummblebe a răspuns:

Nu,nu e H.E unul din prietenii ei care a profitat de ea in baia din club ea inainte a acceptat sa ia droguri si apoi nu mai era constienta de faptele ei. Hache a gasit-o in baie a pus-o in taxi si a trimis-o acasa! funda big grin?

| jamesbond28 explică (pentru bummblebe):

Iti dau laughing chiar daca de fapt, Katina a gasit-o in baie si Hache a urmarit taxiul ca sa ajunga acasa

5 răspunsuri:
| Reigns a răspuns:

Nu, nu e Hache. Este unul din "prietenii" din anturaju' ei cel care a dezvirginat-o in club, daca ai vazut inainte de a fii dezvirginata in baie la club a acceptat sa ia niste droguri de la prietena ei.

| jamesbond28 explică (pentru Reigns):

Da,dar a spus: "nu ai facut asa cu sora mea." ce ar trebui sa inteleg?