| AndreeMeaw a întrebat:

In the vampire diaries sunt 4 dubluri : Elena, Katherine, Amara si Tatia. De primele 3 am auzit.dar Tatia? cine este? si cand va aparea in serial?

Răspuns Câştigător
| InaPysy a răspuns:

Deci,poti citi aici mai multe despre ea(e in engleza) si despre tot serialul(TVD si The Originals)
http://vampirediaries.wikia.com/wiki/Tatia

Sa iti povestesc ce stiu eu despre dubluri si Tatia:
1.Amara a avut in jur de 100 dubluri(nu stiu f. sigur numarul, dar f. multe. asta a spus Tessa cand a revazut-o pe Amara :ca au fost 100 de fete cu fata ei.
2.Ea s-a nascut inaintea Katerinei(Katherine).
2.Despre ea au povestit Klaus si Elijiah fratilor Salvatore.
Sper ca te-am lamurit cat de cat
;)

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Uite aici un video cu Tatia o sa iti explice mult http://www.youtube.com/watch?v=mf3Wb7Tugkk

| AndreeMeaw explică (pentru OnuOnulică):

Nu e Katherine? laughing)

| FGirl a răspuns:

Uite aici raspunsul:
http://vampirediaries.wikia.com/wiki/Tatia

| InaPysy a răspuns:

Am uitat sa iti spun un lucru:Atunci cand Esther si-a transformat copiii si sotul in vampiri(The Original Vampires) in procesul ala stii ca a luat putere de la stejarul alb si soare(care apoi au devenit slabiciunea lor, ce ii ucide) si dupa ce i-a ucis tatl lor i-a pus sa bea sange(pentru. a completa procesul) si ei au baut din sangele Tatiei(Petrova doppleganger)
De aceea cred ca i-a trebuit lui Klaus sangele Elenei (ea fiind duplura Petrova)pentru. a rupe blestemul care i-a blocat partea de varcolac si pentru a crea hibrizi.
Cam atat cred..asta mi-am amintit-o acum!