| anonim007 a întrebat:

Inafara de Naruto Shippuden mai este cumva vr-o continuare ceva?big grin

5 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Nu se stie. Nu s-a terminat inca "Naruto Shippuuden". Poate cand o sa se termine o sa se termine si anime-ul sau poate nu. Atunci vom afla daca mai are continuare sau nu.

| BellsC a răspuns:

Poi nu stim atata timp cat nici asta nu da semne de sfarsitlaughing

| Bezea a răspuns:

Nu. Naruto Shippuden este cel putin pentru moment ultimul sezon din Naruto.

| anonim007 explică:

Poi nu putem zice la ora actuala ca are un sfarsit.sad

| alexutz111111 a răspuns:

Deocamdata nu se stie oricum mai e ceva pana se va sfarsii shippuuden cel putin in acest moment povestea e incurcata rau de tot umbla zvonu ca s-ar putea sa ia nastere o a 3 serie Akkipuden care va fi concentrata pe Sasuke si un nou dusman cica o sa iy vedem pe eroii nostri adolescenti Naruto si Sakura devin ANBU iar de sasuke nu se stie mai nimic oricum kashimoto a fost intrebat daca akkipuden e un zvon sau nu dar nu a confirmat nici nu a infirmat existenta acesteia deci cred ca doar timpul ne va spune adevarullaughing