| Ani11 a întrebat:

Naruto Shippuden e o continuare de la Naruto?

Dau funda celui care-mi spune!

Răspuns Câştigător
| flaviuroman a răspuns:

Da este continuarea de dupa 4 ani incare naruto revine in sat dupa antrenamentul cu jiraya

| Ani11 explică (pentru flaviuroman):

Si Sasuke de ce o sa fie de partea raului...sa-i ia locu' lui Orochimaru, sau ceva de genul asta? Ca am vazut niste poze in care Naruto o sa se lupte cu Sasuke. De ce o sa se lupte? Nu stii cumva? puppy dog eyes

| flaviuroman a răspuns (pentru Ani11):

Se vor schimba regulile pentru alegerea celui deal 6 hokage (1- votul hokagele trebuie sa fie placut de popor 2-lupta hokagele trebuie sa fie puternic)

5 răspunsuri:
| alezander12 a răspuns:

Da da da!

| Richardo69 a răspuns:

Da este continuarea

| Turcu_Alessio_1999 a răspuns:

Naruto shippudeneste continuarea lui naruto